Як би того ми не хотіли, не завжди все завершується точно так, як ми того очікуємо. І іноді трапляється так, що це навіть на краще.
Ось така нехитра казка.
П'ятачок навчився десь грати в карти, і вирішив обіграти в них свого найкращого друга, бурого ведмежати! У того-то тирсу в голові.
Але не тут то було! Ведмідь виявився не таким дурним.
Врешті-решт, поросеночек Пуху програвся в пух і прах, до останньої нитки. Навіть життя свою на банк поставив. І життя він свою програв.
Що тепер поросяті робити? Картковий борг, борг честі. Честь дорожче за життя.
Наймудріша в лісі, як і належить їй, Сова запропонувала своє, навіщо, мовляв, добру за просто так пропадати. Ти, Вінні-Пух, вит і повечерявши свіжої, майже молочної свининка! І сам ситий будеш, і від П'ятачка хоч якась буде користь на прощання. Таємний знак долі.
- Як це повечеряти? Та ще своїм найкращим другом?! Та ні за що! Ви, що, смієтеся, чи що буде над мене?
Але подивившись, на пухкі, апетитні, рожеві, поросячі стегенця, Ведмедик, заковтнувши слину, все-таки, згнітивши серце медвежачье, погодився.
Порося поник головою, але попросив виконати його останню в житті прохання. Останнє бажання.
- Звичайно, будь ласка, що за питання? А яку таку твоє прохання?
- Хочу сам в останній раз перекусити, повечеряти на доріжку.
- У чому може бути питання? Без проблем, завжди, будь ласка!
П'ятачок зітхнув, прихопив з собою невелику сумочку і попрямував з нею до виходу.
- Ти куди це, мій друг, зібрався?
- Як куди, в нашу лісову аптеку, є таке незвичайне останнє моє бажання, хочу кілограмом проносного наостанок побалувати свій шлунок.
Порося втік у лісову аптеку, а Вінні-Пух пораскінул своїми тирсою в голові і вирішив пробачити П'ятачку весь його картковий борг. Це ж не заборонено правилами. І честь порося залишиться незамаранной.